Bilgi Hastanesi Hakkında


1999 yılında Manavgat’ta bir grup genç hekim ve onlara inanan arkadaşlarının sağlık alanında bir açığı kapatabilmek amacıyla geliştirdikleri projenin üç boyutlu görüntüsüdür, Bilgi Hastanesi. Tıbba ve Manavgat’a inanan bir çekirdek ekip ve onların oluşturduğu meslek ahlaki kriterlerinden taviz vermeden en yeni teknoloji ve bilgiye ulaşmak azmini kaybetmeden kendi alanlarında başarılı, gelişmeleri yakından izleyen, hasta memnuniyetini ön planda tutan hekim kadromuzla 17 yıldır tedavi edici sağlık hizmetleri alanında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Bölgemizin bir özelliği olarak Turist sağlığı konusunda da etkinlik gösteren hastanemiz tüm kadrosu ile yabancı sağlık sigortaları ile  de başarılı  kollektif bir çalışma içindedir.

Her yıl daha yeniye daha doğruya ve daha olumluya ulaşma gayretlerimizle Manavgat halkının ve Manavgat’tın değerli misafirlerinin sağlıklarına katkıda bulunmaya devam etmek üzere; acil müdahaleden rehabilitasyona sağlıkta bize ihtiyaç duyulan her alanda gelişme çabalarımız sürmektedir.

Sağlık Mutluluktur!

İnsan sağlığı herşeyin üzerindedir.